Startliste

Gruppe H1

NavnKlubKlasseStarttid
Thomas Emil JensenHorsens OKH2010:20:00
Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OKH2010:22:00
Mads Møller SkaugOK PanH2010:24:00
Christian MøllerAalborg OKH2010:26:00
Andreas Bock BjørnsenOK PanH2010:28:00
Simon ReimersAalborg OKH2010:30:00
Andreas Bagger HagnerSilkeborg OKH2010:32:00
Mathias Mønster JørgensenHorsens OKH2010:34:00
Jeppe Kejser Dahl JensenOK PanH2010:36:00
Marko Birk NielsenAalborg OKH2010:38:00
Mikkel Holm NielsenOK PanH2010:40:00
Niklas IngwersenHorsens OKH2110:42:00
Lasse GrønOK PanH2110:44:00
Mátyás PéntekHorsens OKH2110:46:00
Christian Bagger HagnerSilkeborg OKH2110:48:00
Jonas Søby PedersenAalborg OKH2110:50:00
Nicklas Mønster JørgensenHorsens OKH2110:52:00
Christian ValbakSilkeborg OKH2110:54:00
Kristian VadHorsens OKH2110:56:00
Allan ReicheOK VendelboerneH2110:58:00
Morten SchouAalborg OKH2111:00:00
Frederik ChristoffersenOK PanH3511:02:00
Kjeld ArildsenOK VendelboerneH3511:04:00
Andreas PoppAalborg OKH3511:06:00
Jakob GadeViborg OKH3511:08:00
Allan HougaardAarhus 1900 OrienteringH3511:10:00
Thomas UllnerOK DjursH3511:12:00

Gruppe H2

NavnKlubKlasseStarttid
Patrick McGrailOK PanH4010:32:00
Michael FischerAalborg OKH4010:34:00
René RokkjærOK PanH4010:36:00
Flemming ThyssenHorsens OKH4010:38:00
Henrik NykjærOK PanH4010:40:00
Allan SkouboeHorsens OKH4010:42:00
Palle CavanOK WestH4010:44:00
Morten Kappel JensenRold Skov OKH4010:46:00
Per O. EspegrenAarhus 1900 OrienteringH4010:48:00
Allan ThesbjergHorsens OKH4510:50:00
Claus BobachAalborg OKH4010:52:00
Martin WindingSilkeborg OKH4010:54:00
Bo Birk NielsenAalborg OKH4010:56:00
Nicolaj NielsenHorsens OKH4010:58:00
Jacob BangOK GORMH4511:00:00
Thomas Herbert KokholmHorsens OKH4511:02:00
Keld Hinge KrogsgaardSilkeborg OKH4511:04:00
Kell SønnichsenOK PanH4511:06:00
Jens IsaksenSilkeborg OKH4511:08:00
Carsten ThyssenHorsens OKH4511:10:00
Sten Egholm JørgensenSilkeborg OKH4511:12:00
Jan KølbækAarhus 1900 OrienteringH4511:14:00
Peter Kilden JensenOK PanH4511:16:00
Jonas PerssonSilkeborg OKH4511:18:00
Mads MikkelsenHorsens OKH4511:20:00
Egon SlothAalborg P.I. o-afd.H4511:22:00
Ole JensenMariager Fjord OKH4511:24:00
Michael BoyeSilkeborg OKH4511:26:00
Troels NielsenHorsens OKH4011:28:00

Gruppe H3

NavnKlubKlasseStarttid
Herman SkovbjergOK PanH1610:35:00
Mikkel Bo KølbækAarhus 1900 OrienteringH1610:37:00
Søren Møller SkaugOK PanH1610:39:00
Erik Hedver ThesbjergHorsens OKH1610:41:00
Asbjørn KaltoftOK PanH1610:43:00
Jacob Klærke MikkelsenHorsens OKH1610:45:00
Jens OzolSilkeborg OKH5010:47:00
Per Mønster JørgensenHorsens OKH5010:49:00
Thomas LindschouwAalborg OKH5010:51:00
Keld GadeViborg OKH5010:53:00
Torben KraghOK PanH5010:55:00
Kent KraghHorsens OKH5010:57:00
Kent Uhre KnudsenSilkeborg OKH5010:59:00
Søren FlytkjærAalborg OKH5011:01:00
Jørn RiisOK PanH5011:03:00
Walther RahbekAalborg OKH5511:05:00
Jan HauerslevOK PanH5511:07:00
Vagn PedersenAarhus 1900 OrienteringH5511:09:00
Per Dahl JensenOK PanH5511:11:00
Anker MøllerSilkeborg OKH5511:13:00
Stig BarrettViborg OKH5511:15:00
Frank Krog JensenHorsens OKH5511:17:00
Per HaugeOK VendelboerneH5511:19:00
Jens BørstingSilkeborg OKH5511:21:00
Michael StraubeHorsens OKH5511:23:00
Ulrik JohansenOK PanH5511:25:00
Lars OzolSilkeborg OKH5511:27:00
Erik WarnckeHorsens OKH5511:29:00
Erik BobachSilkeborg OKH5511:31:00
Jess RasmussenViborg OKH5511:33:00
Henning HansenHorsens OKH5511:35:00
Carl Henrik PedersenMariager Fjord OKH5511:37:00
Kent LodbergOK PanH5511:39:00
Zijad CosicAalborg OKH5511:41:00
Finn ArildsenOK PanH5511:43:00
Morten KjærSilkeborg OKH5511:45:00

Gruppe H4

NavnKlubKlasseStarttid
Torben SørensenHorsens OKH6011:00:00
Gert OdgaardOK VendelboerneH6511:02:00
Mogens HagnerSilkeborg OKH6011:04:00
Mogens ChristensenOK VendelboerneH6011:06:00
Søren ChristensenAalborg OKH6011:08:00
Jan BilleOK PanH6011:10:00
Hans Jørgen VadHorsens OKH6011:12:00
Erik NysomSilkeborg OKH6011:14:00
Henrik DagsbergOK PanH6011:16:00
Ole NielsenAalborg OKH6011:18:00
Knud FjordvaldSilkeborg OKH6511:20:00
Torben IsenHerning OrienteringsklubH6511:22:00
Thorkild Holm PedersenOK VendelboerneH6511:24:00
Ulf MogensenAalborg OKH6511:26:00
Poul LarsenHorsens OKH6511:28:00
Ronnie McGrailSøllerød OKH6511:30:00
Finn Jørgensen AarisOK H.T.F.H6511:32:00
Poul Erik ChristensenHorsens OKH6511:34:00
Finn SøndergaardRanders OKH6511:36:00
Jørgen JørgensenSilkeborg OKH6511:38:00
John HolmOK PanH6511:40:00
Max HansenOK DjursH6511:42:00
Carl MallingRanders OKH6511:44:00
Peer StraarupHorsens OKH6511:46:00
Bjarne ChristensenSilkeborg OKH6511:48:00
Eigil NielsenHorsens OKH6511:50:00
John Dalsgaard SørensenSt. Binderup OKH6011:52:00
Gunnar GjermandsenHorsens OKH6511:54:00
Poul GrønOK PanH6511:56:00
Finn IngwersenHorsens OKH6511:58:00
Niels BobachAalborg OKH6512:00:00
Henning LarsenHorsens OKH6512:02:00
Finn Hørup NielsenOK VendelboerneH6512:04:00

Gruppe H5

NavnKlubKlasseStarttid
Jørgen KrogSilkeborg OKH7010:53:00
Henning OlesenNordvest OKH7010:55:00
Flemming NørgaardOK PanH7010:57:00
Arne PedersenMariager Fjord OKH7010:59:00
Clive AllenSilkeborg OKH7011:01:00
Tage BaunHorsens OKH7011:03:00
Finn Hother MadsenOK PanH7011:05:00
Terkel ArnfredAalborg OKH7011:07:00
Knud SørensenOK PanH7011:09:00
Kai Ø. LaursenAalborg OKH7011:11:00
Harvy IlsøeHorsens OKH7011:13:00
Hans Jørgen SimonsenOK PanH7011:15:00
Vagn LidegaardMariager Fjord OKH7011:17:00
Palle BayKøge OKH7011:19:00
Erik Anders JensenSilkeborg OKH7011:21:00
Ole F. ThomsenOK VendelboerneH7011:23:00
Poul NøhrSilkeborg OKH7011:25:00
Palle Møller NielsenOdense OKH7011:29:00
Per Jessen-KlixbüllOK PanH7011:31:00
Jørgen ThyssenHorsens OKH7011:33:00
Asmus WonsyldSilkeborg OKH7011:35:00
Bent NielsenOK PanH7011:37:00
Troels JensenHorsens OKH7011:39:00
Claus FaberSilkeborg OKH7011:41:00
Jens RoesgaardNordvest OKH7011:43:00
Karl DitlevsenHorsens OKH7011:45:00
Søren ElkjærViborg OKH7011:47:00
Peter ArildsenOK VendelboerneH7011:49:00
Tage Arent JensenViborg OKH7012:07:00

Gruppe H6

NavnKlubKlasseStarttid
Anders Secher ThomsenOK PanH1410:01:00
Jonas Ellegård KokholmHorsens OKH1410:03:00
Jonas Damm AlsOK PanH1410:05:00
Tobias BieringSilkeborg OKH1410:07:00
Mathias klinge CorneliusHorsens OKH1410:09:00
Rasmus Myrup ChristensenOK PanH1410:11:00
Jonathan Birk NielsenAalborg OKH1410:13:00
Mads Stavlund SkødtOK PanH1410:15:00
Isak Riis PerssonSilkeborg OKH16B10:17:00
Ludvig Schou-HansenOK PanH16B10:19:00

Gruppe H7

NavnKlubKlasseStarttid
Andreas FlintSilkeborg OKH35B10:21:00
Frederik Schou-HansenOK PanH35B10:23:00
Jon Nygaard RahrSilkeborg OKH35B10:25:00
Henrik HenriksenHorsens OKH35B10:27:00
Ryuji IwamotoIngenH35B10:29:00
Silas Frederik ThomsenOK PanH21B10:31:00
Christian BøjeHorsens OKH35B10:33:00
Hjalte Sebastian ThomsenOK PanH21B10:35:00
Søren BakAalborg OKH35B10:37:00
Mogens HenriksenSilkeborg OKH35B10:39:00
Thomas NikolajsenHorsens OKH35B10:41:00
Thomas Damm AlsOK PanH35B10:43:00
Christian BieringSilkeborg OKH35B10:45:00
Klaus HansenOK PanH35B10:47:00
Henning MindstruplundHorsens OKH35B10:49:00
Frederik Nørgaard PedersenAalborg OKH20B10:51:00

Gruppe H8

NavnKlubKlasseStarttid
Isak GrønOK PanH1210:25:00
Frederik Brynning BøjeHorsens OKH1210:27:00
Leif Udengaard AndersenSilkeborg OKH21C10:29:00
Teo Hedegaard RichardsonOK PanH1210:31:00
Holger Olav Isak SkogøySilkeborg OKH14B10:33:00
Gustav FøghOK PanH1210:35:00
Asbjørn Faber Fenger-GrønSilkeborg OKH1210:37:00
Benjamin BuhlHorsens OKH14B10:39:00
Asger Nøhr WindingSilkeborg OKH14B10:41:00
Casper Staehelin BlakskjærOK PanH1210:43:00
Anton Elmegaard AndersenHorsens OKH14B10:45:00
Severin KildenOK PanH1210:47:00
Jan Olav SkogøySilkeborg OKH21C10:49:00

Gruppe D1

NavnKlubKlasseStarttid
Sara Lysemose PoulsenSilkeborg OKD2010:00:00
Alberte Loft ThyssenHorsens OKD2010:02:00
Clara Bagger HagnerSilkeborg OKD2010:04:00
Rie Stenhøj Baun McGrailOK PanD3510:06:00
Marie-Louise MøllerAalborg OKD2110:08:00
Celine Hinge KrogsgaardSilkeborg OKD2010:10:00
Sofie Secher ThomsenOK PanD2010:12:00
Stine Bagger HagnerSilkeborg OKD2110:14:00
Gréti PéntekHorsens OKD2110:16:00
Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OKD2010:18:00
Camilla BevenseeOK PanD2110:20:00
Astrid Ank JørgensenHorsens OKD2110:22:00
Triin AedmaeOK PanD2110:24:00
Rebeka VinczeHorsens OKD2110:26:00
Caroline FinderupOK PanD2010:28:00
Theresa SkouboHorsens OKD3510:30:00

Gruppe D2

NavnKlubKlasseStarttid
Rikke NørgaardOK PanD4010:03:00
Trine FriedrichRold Skov OKD4010:05:00
Signe FaberSilkeborg OKD4010:07:00
Sannie Ebert JacobsenRold Skov OKD4510:09:00
Rikke Holm JensenHorsens OKD4510:11:00
Randi ScheelOK PanD4510:13:00
Rikke Lysemose PoulsenSilkeborg OKD4510:15:00
Lajla PræstgaardMariager Fjord OKD4510:17:00
Jeanette FinderupOK PanD4510:19:00
Anette PindSilkeborg OKD4510:21:00
Mette Ellegaard KokholmHorsens OKD4510:23:00
Heidi Hinge KrogsgaardSilkeborg OKD4510:25:00
Susanne Loft ThyssenHorsens OKD4510:27:00
Anne Møller SkaugOK PanD4510:29:00
Tine RasmussenSilkeborg OKD4510:31:00
Irene K. MikkelsenHorsens OKD4510:33:00
Anne RiisRold Skov OKD4012:26:00

Gruppe D3

NavnKlubKlasseStarttid
Anne Sofie Thyssen HarfotHorsens OKD1610:00:00
Signe Veggerby JensenRold Skov OKD1610:02:00
Laura Holm NielsenHorsens OKD1610:04:00
Laura BobachRold Skov OKD1610:06:00
Johanne BieringSilkeborg OKD1610:08:00
Astrid Gylling HougaardAarhus 1900 OrienteringD1610:10:00
Lea Ellegård KokholmHorsens OKD1610:12:00
Nanna Lysemose PoulsenSilkeborg OKD1610:14:00
Lene Bejer DamgaardViborg OKD5010:16:00
Tina Samsø UdholmAalborg OKD5010:18:00
Hanne GyllingAarhus 1900 OrienteringD5010:20:00
Lene Stick NielsenViborg OKD5010:22:00
Bettina GjeddeMariager Fjord OKD5010:24:00
Anette Bagger SørensenSilkeborg OKD5010:26:00
Helle NikkelViborg OKD5010:28:00
Ann DissingOK VendelboerneD5010:30:00
Annemette SørensenOK PanD5010:32:00
Anette OzolSilkeborg OKD5510:34:00
Mariann KejserOK PanD5510:36:00
Dorte FilskovAalborg OKD5510:38:00
Dorthe HansenSilkeborg OKD5510:40:00
Britta Ank PedersenHorsens OKD5510:42:00
Anette Egander GrønOK PanD5510:44:00
Inga JagerSilkeborg OKD5510:46:00
Hanne MohapeloaAalborg OKD5510:48:00
Inger Lise SimonsenSilkeborg OKD5510:50:00
Karen SiegHorsens OKD5510:52:00
Susanne HøibergSilkeborg OKD5510:54:00
Claudia Schmidt ThomsenHorsens OKD5510:56:00
Gitte IsenHerning OrienteringsklubD5510:58:00
Hanne Møller AndersenOK PanD5512:08:00

Gruppe D4

NavnKlubKlasseStarttid
Lisbet SortkjærSilkeborg OKD6510:01:00
Susanne BaunHorsens OKD6011:51:00
Britt HermanrudSilkeborg OKD6011:53:00
Pia GadeViborg OKD6011:57:00
Tove StraarupHorsens OKD6011:59:00
Mona NørgaardOK PanD6512:01:00
Birthe HelmsSilkeborg OKD6512:03:00
Trille DitlevsenHorsens OKD6512:05:00
Britta BobachAalborg OKD6512:09:00
Anne-Mette KirkegaardSilkeborg OKD6512:11:00
Ann Dorrit HansenOK DjursD6512:13:00
Lisbet NielsenOK VendelboerneD6512:15:00
Susanne GasbjergSilkeborg OKD6512:17:00
Lisbeth DamsgaardSøllerød OKD6512:19:00

Gruppe D5

NavnKlubKlasseStarttid
Kirsten SkovbjergHorsens OKD7010:51:00
Else RoesgaardNordvest OKD7010:53:00
Else HassOK PanD7010:55:00
Aase ThyssenHorsens OKD7010:57:00
Karen-Lisbeth FredbergSilkeborg OKD7010:59:00
Lilian SørensenOK PanD7011:01:00
Ellen ThomsenOK VendelboerneD7011:03:00
Lisbeth Møller NielsenOK PanD7011:05:00
Rigmor SchouMariager Fjord OKD7011:07:00
Hanne SchultzHorsens OKD7011:11:00
Jytte LarsenSilkeborg OKD7011:13:00
Edith SørensenAalborg OKD7011:15:00
Vivi ArildsenOK VendelboerneD7011:21:00

Gruppe D6

NavnKlubKlasseStarttid
Eline Rahbek ThyssenHorsens OKD1410:00:00
Marie Louise KraghOK PanD1410:02:00
Matilde Andersen-OtteRold Skov OKD1410:04:00
Elanor HenriksenHorsens OKD1410:06:00
Selma MærkedahlSilkeborg OKD1410:08:00
Gertrud Riis MadsenRold Skov OKD1410:10:00
Anna Taagehøi NykjærOK PanD1410:12:00
Theresa SkouboeHorsens OKD1410:14:00
Ella Hedegaard RichardsonOK PanD1410:16:00
Maya Nygaard RahrSilkeborg OKD16B10:18:00

Gruppe D7

NavnKlubKlasseStarttid
Katinka KildenOK PanD20B11:14:00
Sanne AndersenAalborg OKD21B11:16:00
Lone Secher AndersenOK PanD35B11:18:00
Charlotte WilskyHorsens OKD35B11:20:00
Annett LassenOK GORMD35B11:22:00
Dorte FriisSt. Binderup OKD35B11:24:00
Anne R. Boye-MøllerHorsens OKD35B11:26:00
Mette Voldum JørgensenSilkeborg OKD35B11:28:00
Inge MogensenAalborg OKD35B11:30:00
Mette Nygaard RahrSilkeborg OKD35B11:32:00
Mette Reiche SørensenOK VendelboerneD35B11:34:00
Grethe JørgensenSilkeborg OKD35B11:36:00
Tove Hedegaard JorgensenOK PanD35B11:38:00
Stine FlintSilkeborg OKD35B11:40:00
Andrea HöhnkeHorsens OKD35B11:42:00
Anne Birgitte AlsOK PanD35B11:44:00
Erna GermannHorsens OKD35B11:46:00

Gruppe D8

NavnKlubKlasseStarttid
Emilie Skov DalgaardOK PanD1210:01:00
Johanne SkouboeHorsens OKD1210:03:00
Iben Nygaard RahrSilkeborg OKD1210:05:00
Ella Klærke MikkelsenHorsens OKD1210:07:00
Sara GuldmannOK PanD14B10:09:00
Juliane FuglgaardHorsens OKD14B10:11:00
Karla B. FlintSilkeborg OKD14B10:13:00
Runa IversenHorsens OKD21C10:15:00
Stine Secher ThomsenOK PanD20C10:17:00
Mette Klinge CorneliusHorsens OKD21C10:19:00
Nina JacobsenSilkeborg OKD21C10:21:00
Gitte Mønster JørgensenHorsens OKD21C10:23:00

Gruppe 9

NavnKlubKlasseStarttid
Tuva Nørgaard BjørsethOK PanBeg00:00:00
Noah BuhlHorsens OKBeg00:00:00
Ida Søe ChristiansenRold Skov OKBeg00:00:00
Lene ChristoffersenOK PanBeg00:00:00
Jeppe EduardsenRold Skov OKBeg00:00:00
Simon Odgård EyermannSilkeborg OKBeg00:00:00
Josefine Scheel HansenOK PanBeg00:00:00
Olivia Olesen HingeOK PanBeg00:00:00
Kristian Veggerby JensenRold Skov OKBeg00:00:00
Matilde Riis MadsenRold Skov OKBeg00:00:00
Lucas Stenhøj Baun McGrailOK PanBeg00:00:00
William Stenhøj Baun McGrailOK PanBeg00:00:00
Gry Duedal NielsenHorsens OKBeg00:00:00
Just Nygaard RahrSilkeborg OKBeg00:00:00
Inge Schou-HansenOK PanBeg00:00:00
Rikke Schou-HansenOK PanBeg00:00:00
Mathilde BobachRold Skov OKD1000:00:00
Astrid Faber Fenger-GrønSilkeborg OKD1000:00:00
Mette JensenOK MelfarD1000:00:00
Johanna K. MadsenOK MelfarD1000:00:00
Freja Duedal NielsenHorsens OKD1000:00:00
Ida Rye MadsenRold Skov OKD1000:00:00
Signe Møller SkaugOK PanD1000:00:00
Kristine SkouboeHorsens OKD1000:00:00
Andrea Ebert SvenningsenRold Skov OKD1000:00:00
Ronja FlintSilkeborg OKD12B00:00:00
Bastian BjerreHorsens OKH1000:00:00
Mikkel Popp BobachAalborg OKH1000:00:00
Johan Damgaard BorgOK MelfarH1000:00:00
Elias FuglgaardHorsens OKH1000:00:00
Linus FuglgaardHorsens OKH1000:00:00
Valdemar Egdal KortegårdOK MelfarH1000:00:00
Emil LindahlOK MelfarH1000:00:00
Jonas Klærke MikkelsenHorsens OKH1000:00:00
Eskild Stig NielsenHorsens OKH1000:00:00
Stinus Martin Larsen ReilevOK MelfarH1000:00:00
Christian Maltha RyhammerOK PanH1000:00:00
Jakob SkousenOK MelfarH1000:00:00
Mathias Reiche SørensenOK VendelboerneH1000:00:00
Lukas Bergmann VerhelstHorsens OKH1000:00:00
Sigurd Oscar Lundager KristensenSilkeborg OKH12B00:00:00
Christian KruseOK PanH12B00:00:00